Profesjonaliści są najlepsi

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMaszyna do pakowania napojów

Obrotowa głowica do zamykania butelek z wodą z certyfikatem CE UL CAS

Orzecznictwo
dobra jakość Czy maszyna do pakowania na sprzedaż
dobra jakość Czy maszyna do pakowania na sprzedaż
The technical and force of the company is ample production equipment is advanced and short delivery time.We have a pleasant cooperation together.

—— Maria da Luz Monteiro

high technology, innovation ability, excellent service

—— Ezaki Mari

Im Online Czat teraz

Obrotowa głowica do zamykania butelek z wodą z certyfikatem CE UL CAS

Chiny Obrotowa głowica do zamykania butelek z wodą z certyfikatem CE UL CAS dostawca
Obrotowa głowica do zamykania butelek z wodą z certyfikatem CE UL CAS dostawca Obrotowa głowica do zamykania butelek z wodą z certyfikatem CE UL CAS dostawca

Duży Obraz :  Obrotowa głowica do zamykania butelek z wodą z certyfikatem CE UL CAS

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SPC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: PEIYU

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Możliwość Supply: 12000bph do 36000bph
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
typ materiału: Ciekły Wypełnienie głowicy zaworu: Multi-Head
Struktura cylindra podajnika: Karmienie w jednym pokoju Urządzenie dozujące: Capacity Cup
Zasada napełniania: Napełnianie grawitacyjne Konstrukcja podnosząca kontenera: Pneumatyczne podnoszenie kombinowane
Struktura: Obrotowy opakowania: Butelka
Materiał do pakowania: Z tworzyw sztucznych Wymiar: 6500 * 3150 * 2990 mm (dł. × wys. × szer.)
Funkcja: Opakowanie wodne Prędkość: 12000 Bph do 36000Bph
Orzecznictwo: Ce UL CAS materiał: S / S 304

Obrotowa głowica do zamykania butelek z wodą z certyfikatem CE UL CAS

Ogólny opis

Linia combiblock do rozlewania wody składa się z jednostki nadmuchowej, jednostki napełniającej i jednostki zamykającej. Dzięki syntetycznemu zastosowaniu energii elektrycznej, mechaniki i pneumatyki oraz synchronizacji sterowanej przez serwo, Combi może być stosowany do zintegrowanego sterowania kilkoma urządzeniami i całym procesem produkcyjnym. Nie potrzebuje pustego przenośnika butelek i części płuczącej tradycyjnej maszyny do napełniania, co pozwala zaoszczędzić dużo miejsca w zakładzie produkcyjnym, zmniejsza zużycie wody przez płukanie i zużycie energii z wentylatorów używanych w pustym przenośniku butelkowym. Ogranicza ona większość tranzytu i gwarantuje ogólny standard higieny całej maszyny, co pomaga użytkownikom końcowym zwiększyć ogólną wydajność produkcji, obniżając koszty inwestycji, oszczędzając zużycie energii i koszty konserwacji.

Wstępne podawanie i rozpakowywanie

Przyjmuje dojrzały, standaryzowany na całym świecie sposób podawania i wstępnego kodowania preform, w którym preformy przechodzą przez windę preformy i są przekazywane do prefiksu. Wewnątrz prefiksu wstępnego, preformy są automatycznie sortowane i dostarczane przez dwa pochylone cylindry obracające się z taką samą prędkością, a pozostałe zostaną wybrane przez koło gwiazdowe i odesłane do leja wstępnego. Cały proces preformowania jest całkowicie automatyczny i ma wysoką wydajność bez zadrapań preform.
Podgrzewacz
Istnieje sześć promienników podczerwieni, które mają najlepszą technikę grzewczą z wąskim gardłem pod spodem. Zmniejsza to wzrost temperatury w górę, co uszkadza wąskie gardło.
W obszarze grzewczym znajdują się doskonale zaprojektowane techniki przepływu powietrza, tunel wody chłodzącej na szyjkę butelki oraz urządzenie chroniące przed chłodzeniem powietrzem, które zapewnia dokładną ochronę szyi butelki.
Temperatura rury grzewczej i temperatura formy wstępnej są przesyłane do PLC przez czujnik temperatury w piecu i termistor na podczerwień, a aktualna temperatura może być wyświetlana i ustawiana na ekranie komputera. Dzięki zastosowaniu funkcji PID, każda warstwa mocy rury grzewczej może być regulowana w celu uzyskania najlepszej krzywej temperatury grzania dla preformy.
Nowy zaprojektowany modułowy piec grzewczy przyjął zalety konstrukcyjne od różnych zagranicznych producentów i zainstalował specjalnie zaprojektowaną krótką rurę grzewczą na podczerwień o krótkiej fali do optymalizacji długości fali spektralnej i powłoki odbijającej. Zwiększyło to efektywność odbijania, a piec grzewczy stał się bardziej energooszczędny, a także wygodniejszy w instalacji i konserwacji.
Optymalizacja i regulacja przepływu powietrza w obszarze grzewczym zwiększa stabilność ogrzewania. Co więcej, unikalny trójdrożny tunel powietrzny chłodzi korpus formy wstępnej, szyjkę butelki i uchwyt preform z różną ilością powietrza chłodzącego, co skutecznie chroni uszkodzenia szyjki butelki.
Jednostka wydmuchująca
Specjalny manipulator dostarcza podgrzane formy wstępne do form wzdłuż określonej krzywej krzywej. Po przedmuchaniu rozciągającym preforma zostanie przedmuchana do butelek przez połączenie sprężonego powietrza pod wysokim ciśnieniem. Specjalny manipulator wysyła skończoną butelkę wzdłuż określonej krzywej krzywej.
Urządzenie do napełniania
Butelki z rozdmuchiwaniem są transportowane do wypełniacza za pośrednictwem koła gwiazdowego. Po wejściu do napełniacza butelka jest przytrzymywana przez chwytak cylindra podnoszącego i realizuje się w górę iw dół pod wpływem krzywki.
Wypełniacz stosuje metodę napełniania grawitacyjnego. Otwór butelki podnosi się, otwierając zawory napełniające i rozpoczyna się napełnianie. Podczas gdy produkt podnosi się i zamyka otwór powrotu powietrza, wypełnienie zostanie zakończone. Po napełnieniu usta butelki przesuwają się w dół i opuszczają zawór napełniający.

Capping unit

Butelki wprowadzają cappera za pomocą koła gwiazdowego przejścia. Nóż przeciwobrotowy klapy blokuje szyjkę butelki, aby utrzymać butelkę pionowo i zapobiec obracaniu się. Głowice zamykające utrzymują rewolucję i wykonują rotację. Pod działaniem krzywki, działanie nasadki, nasadki tulejowej, zakrętki i nasadki rozładowczej, aby zakończyć cały kurs zakrywania. Gotowe butelki są przenoszone za pomocą koła gwiazdowego na przenośniku butelkowym, a następnie wysyłane z bloku przestawnego. Cała maszyna przyjmuje okna uszczelniające konsolę, piękne i przyzwoite.

Napełnianie wodą Napełnianie-zamykanie Napełniarka Combiblock do urządzenia do wydmuchiwania

1) Specjalnie zaprojektowane wtórne układy nadmuchowe monitorują krzywą ciśnienia w czasie procesu rozciągania butelek w każdym wgłębieniu w celu zapewnienia dokładnych i aktualnych parametrów dla regulacji technicznej, co jest dogodniejsze dla operatorów do dostosowania parametrów technicznych.
2) Przyjąć technologię transferu manipulatora, który mechanizm krzywki ma precyzyjną kontrolę. Łap i wysyłaj preformy z dużą prędkością, a jakość jest niezawodna. Biorąc preformę, przesyłając preformę, biorąc butelkę i wysyłając dopasowanie do butelki z otwieraniem i zamykaniem formy, aby zapewnić, że proces przemieszczania jest dokładny i bardzo wydajny. Biorąc preformę, wysyłając preformę, zabierając butelkę i butelkę rankingową, automatycznie kończy się manipulatorem, unikając średniego zanieczyszczenia.
3) Mechanizm krzywkowy steruje dokładnie otwieraniem i zamykaniem ramy formy. Specjalny system blokowania i zwiększania ciśnienia oraz prosta i stabilna konstrukcja ramy formy mogą niezależnie kontrolować parametry nadmuchu każdej wnęki. Dobra funkcja diagnostyki awarii i specjalna struktura nadmuchu zapewniają niezawodność uszczelnienia przy różnych ciśnieniach. Ciśnienie nadmuchu można regulować.
4) Regulacja pręta rozciągliwego dokładnie osiowego rozciągnięcia preformy. Pierwsze pionowe rozciągnięcie preformy przedmuchu i drugiego rozdmuchu. Poprzez precyzyjną regulację pierwszego i drugiego rozdmuchu można uzyskać idealny rozkład grubości ścianki butelki.
5) Przerwać konwencjonalny projekt i przyjąć strukturę współosiowej tulei obrotowej o małej kubaturze i małej masie. Zastosuj dwa łożyska kulkowe zwykłe, aby przymocować dwa końce, aby koncentryczne były zewnętrzna tuleja i osie rdzenia, aby zapewnić, że obrotowy pierścień uszczelniający nie jest łatwy do uszkodzenia. Jednocześnie zwiększ jeden kanał zwrotny wody, aby woda wyciekająca w okręgu Gore płynęła z powrotem wzdłuż rury, zapewniając, że dystrybutor wody nie będzie przeciekał.
6) Grzejnik przyjmuje 6-sekcyjne sterowanie temperaturą w podczerwieni z krótką falą. Strefę podgrzewania i regulację świateł strefy można regulować i regulować odpowiednio według wymagań technicznych. Wyposaż w system monitorowania temperatury w czasie rzeczywistym, aby zapewnić stabilny i dokładny proces.
7) Kanał wody chłodzącej i system chłodzenia wstępnego efektywnie chronią mgłę butelkową i unikają wysokiej temperatury występującej w zewnętrznej ścianie preformy. System ogrzewania naszej firmy może zaoszczędzić 20% energii w porównaniu z innymi dostawcami.
8) Pneumatyczne elementy linii zwiększają układ recyrkulacji spalin (zgodnie z wymaganiami klienta) mogą zaoszczędzić powietrze 30% -50%, aby zaoszczędzić zużycie energii i obniżyć koszty.
9) Parametry temperatury ogrzewania i czasu nadmuchu można ustawić zgodnie z różnymi kształtami preformy i butelki. Zmieniając kształt butelki, użytkownik musi tylko wywołać wstępnie ustawione parametry.
10) Zaadoptuj niemiecki system smarowania do automatycznego smarowania maszyny, aby maszyna mogła uzyskać wystarczającą konserwację i zmniejszyć pracę pracownika.
11) Instalacja formy jest łatwa i prosta i można ją zmienić w najkrótszym czasie (w ciągu 2 godzin). Zmniejsza się czas zatrzymania produkcji, co jest pomocne w poprawie wydajności produkcji.
12) Projekt humanizacji sprawia, że ​​skomplikowana działalność przemysłowa jest bliska zwyczajom ludzi. Interfejs HMI o wysokiej resoon i opcja wielojęzyczna dostosowują się do użytkowników z różnych obszarów.
13) Funkcja monitorowania w czasie rzeczywistym i różne wskazówki i pomoc w przypadku awarii, pomocny, elastyczny i wygodny zestaw parametrów może spełniać różne wymagania techniczne.
14) Preforma w piecu grzewczym zostanie obrócona o 180 ° przez specjalnie zaprojektowaną krzywkę, aby wypłynąć z butelki w optymalnym stanie
15) Zgodnie z wymaganiami klienta cały system może być obsługiwany przez Ethernet.
16) Forma wykonana jest ze specjalnego stopu aluminium. Powierzchnia przyjmuje specjalny proces hartowania, aby wydłużyć żywotność formy i obniżyć koszty produkcji.
17) Koło gwiazdowe dosuwu preform wyposażone w wykonaną zablokowaną kontrolę. W przypadku utknięcia preform, niewykwalifikowany wynik zostanie automatycznie odrzucony. Po tym, jak bezkwalifikowana preforma wydostanie się z wyposażenia, system sam się zresetuje.
18) W celu zapewnienia bezpieczeństwa, urządzenie wyposażono w doskonały i niezawodny system drzwi antywłamaniowych i urządzenie alarmowe, aby zapewnić operatorom maksymalne bezpieczeństwo

Szczegóły kontaktu
Shanghai Peiyu Packaging Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Flora

Tel: +8615955090915

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)