Profesjonaliści są najlepsi

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDepaletyzator

Szybka maszyna do rozlewania butelek Automatyczna 3050mm X 1750mm X 2000mm

Orzecznictwo
dobra jakość Czy maszyna do pakowania na sprzedaż
dobra jakość Czy maszyna do pakowania na sprzedaż
The technical and force of the company is ample production equipment is advanced and short delivery time.We have a pleasant cooperation together.

—— Maria da Luz Monteiro

high technology, innovation ability, excellent service

—— Ezaki Mari

Im Online Czat teraz

Szybka maszyna do rozlewania butelek Automatyczna 3050mm X 1750mm X 2000mm

Chiny Szybka maszyna do rozlewania butelek Automatyczna 3050mm X 1750mm X 2000mm dostawca
Szybka maszyna do rozlewania butelek Automatyczna 3050mm X 1750mm X 2000mm dostawca Szybka maszyna do rozlewania butelek Automatyczna 3050mm X 1750mm X 2000mm dostawca Szybka maszyna do rozlewania butelek Automatyczna 3050mm X 1750mm X 2000mm dostawca Szybka maszyna do rozlewania butelek Automatyczna 3050mm X 1750mm X 2000mm dostawca

Duży Obraz :  Szybka maszyna do rozlewania butelek Automatyczna 3050mm X 1750mm X 2000mm

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghai Chiny
Nazwa handlowa: PEIYU
Orzecznictwo: CE ISO TUV SGS
Numer modelu: SPC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: film owinięty potem drewniany standard
Czas dostawy: w ciągu 60 dni po otrzymaniu L / C lub T / T
Zasady płatności: L/C, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Maksymalne obciążenie / warstwa: 250 kg Maksymalne obciążenie / paleta: 1500kg
Maksymalna wysokość stosu / paleta: 1800 mm Nadaje się do wysokości puszki: 39 ~ 160 mm
Ciśnienie powietrza: 7bar Nazwa produktu: Depaletyzator

Szybka maszyna do rozlewania butelek Automatyczna 3050mm X 1750mm X 2000mm


Ogólny opis

Maszyna jest urządzeniem opracowanym wyłącznie przez maszynę Bowei na podstawie trawienia i wchłaniania krajowej i międzynarodowej (wciąż) maszyny do napełniania i zamykania puszek pop (maszyny uszczelniające). Przyjmuje normalną zasadę napełniania ciśnieniem. Po przejściu przez pokrętło, pusta puszka wejdzie do płyty podtrzymującej podnośnik, a zawór napełniający zostanie wyrównany z pustą puszką, która podniesie się w celu uszczelnienia. W międzyczasie port zaworu napełniania otwiera się automatycznie. Gdy puszka do napełniania zostanie przeniesiona na głowicę uszczelniacza za pomocą łańcucha zaczepowego. Nakrętka zostanie wysłana na otwór puszki przez podniesienie kołpaka, głowica prasująca naciska, że ​​może usta, koło uszczelniające wykonuje uszczelnienie wstępne, a następnie uszczelnienie. Po zaplombowaniu puszka jest wypychana przez głowicę dławiącą mechanizmu dławiącego, a następnie wchodzi do procedury rozładowywania puszki.

Maszyna przyjmuje sterownik PLC, przetwornicę częstotliwości, system sterowania interfejsem człowiek-maszyna, posiadający zaawansowane technologie sterowania, takie jak kontrola częstotliwości; nie można wypełnić i tak dalej. Dokładna prędkość produkcji i ilość będą wyświetlane na ekranie dotykowym za pośrednictwem rodzaju czujników na maszynie. Co więcej, szybkość produkcji można ustawić na ekranie dotykowym. Główny silnik i inne urządzenia elektryczne są w stanie ochrony. Tymczasem wszystkie usterki można łatwo znaleźć, ponieważ będą wyświetlane na ekranie dotykowym. Główne komponenty elektryczne i pneumatyczne maszyny są znane importowane marki, a także mogą być usuwane zgodnie z wymaganiami klienta.

Maszyna ma tak znaczące cechy, jak wysoka prędkość napełniania, stała wysokość od poziomu cieczy w puszce do puszki po napełnieniu, stabilna praca maszyny, dobra jakość uszczelnienia, piękny i przyzwoity wygląd, wygodne użytkowanie i konserwacja itp.

Główne parametry techniczne:

Zdolność produkcyjna 30 ~ 350can na min
Nadaje się do średnicy puszki Ф52.5 ~ 99mm
Nadaje się do wysokości puszki 39 ~ 160 mm
Waga 5000 kg
Wymiar 3050 * 1750 * 2000 mm

informacje o firmie

Nowy oddział - Anhui Peiyu Packing Technology Co., Ltd, z siedzibą przy NR.2888 East Qingliu Road, Suchu Modern Industrial Park, Chuzhou Anhui Province

Nasze Usługi

Instalacja i uruchamianie

Wyślemy doświadczonych techników po dostarczeniu sprzętu do warsztatu kupującego. Nasi technicy poprowadzą instalację i uruchomienie w celu spełnienia zaprojektowanych możliwości w zaplanowanym czasie. Sprzedawca oferuje również szkolenia obejmujące: strukturę sprzętu i konserwację, sterowanie maszyną i obsługę itp.

Serwis pogwarancyjny

Okres gwarancji wyniesie 1 rok po zakwalifikowaniu sprzętu. Po upływie okresu gwarancji zapewniamy wsparcie techniczne i serwis po zakończeniu użytkowania.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Peiyu Packaging Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jane

Tel: +8613026039696

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)