Profesjonaliści są najlepsi

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySprzęt do sterylizacji żywności

Napój owocowy Sprzęt do sterylizacji parą Niskotemperaturowy typ walca

Orzecznictwo
dobra jakość Czy maszyna do pakowania na sprzedaż
dobra jakość Czy maszyna do pakowania na sprzedaż
The technical and force of the company is ample production equipment is advanced and short delivery time.We have a pleasant cooperation together.

—— Maria da Luz Monteiro

high technology, innovation ability, excellent service

—— Ezaki Mari

Im Online Czat teraz

Napój owocowy Sprzęt do sterylizacji parą Niskotemperaturowy typ walca

Chiny Napój owocowy Sprzęt do sterylizacji parą Niskotemperaturowy typ walca dostawca
Napój owocowy Sprzęt do sterylizacji parą Niskotemperaturowy typ walca dostawca Napój owocowy Sprzęt do sterylizacji parą Niskotemperaturowy typ walca dostawca

Duży Obraz :  Napój owocowy Sprzęt do sterylizacji parą Niskotemperaturowy typ walca

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghai Chiny
Nazwa handlowa: PEIYU
Orzecznictwo: CE&ISO
Numer modelu: SPC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
aplikacji: Napój, chemiczny, towar, żywność, medyczne Rodzaj opakowania: Butelki
Materiał do pakowania: Szkło, metal, papier, plastik Automatyczny układ: Automatyczne
Napięcie: 380V Napęd typu: Elektryczne

Napój owocowy Sprzęt do sterylizacji parą Niskotemperaturowy typ walca

Główne cechy

To urządzenie jest rodzajem ciągłego urządzenia do sterylizacji w wysokiej temperaturze, które niedawno opracowaliśmy, najbardziej wyróżniającą cechą tego sprzętu jest:

Supermatic: produkty są instalowane w specjalnej klatce, która jest przymocowana do łańcuchów biegnących cyklami, łańcuch napędza klatkę z pełnym produktem nieprzerwanie nieprzerwanym do rozładowania i załadowania produktów i wchodzi do sterylizatora, ogrzewania, konserwacji cieplnej, chłodzenia. .do zakończenia całego procesu sterylizacji, tak jak ten ciągły proces cykliczny, może realizować produkcję seryjną.

Rozmowa energetyczna: Istnieją dwie największe korzyści z oszczędności energii: jedna jest maksymalna, aby zmniejszyć ilość energii cieplnej, która jest wytwarzana ze stali w zbiornikach sterylizatora i klatkach, gdy są one w każdym procesie sterylizacji wielokrotnego ogrzewania i chłodzenia. Inną zaletą jest maksymalna recyrkulacja ciepła samego urządzenia po sterylizacji.

Strefę wejściową sterylizatora z ciągłą wielokrotną wieżą można umieścić w najbliższym miejscu maszyny pakującej (np. Urządzenia do napełniania i zamykania), dzięki czemu można ją sterylizować w najkrótszym czasie po zakończeniu procesu pakowania produktów.

W ciągłym sterylizatorze z wieloma wieżami wszystkie produkty przechodzą przez każdą sterylizację zgodnie z tą samą ścieżką. Tak więc efekt technologii sterylizacji produktu jest prawie taki sam.

Rozbudowując powyższe cechy, uważamy, że sterylizator z ciągłą wieżą przyniesie rewolucyjną zmianę w dziedzinie technologii ekstrakcji żywności, może podnieść jakość sterylizacji produktów i przynieść ogromne korzyści ekonomiczne dla przedsiębiorstw spożywczych.

Szereg zastosowań:

Sterylizator pionowy jest najbardziej przystosowany do małych trzyczęściowych puszek, który opiera się głównie na ochronie wyglądu produktu. Aby spełnić wymagania technologii sterylizacji produktów, tylko statyczna technologia sterylizacji może zostać dostosowana do sterylizatora pionowego.

Proces technologiczny sterylizacji

1. Sterylizator zostanie wtryśnięty na określoną wysokość gorącej wody przed załadowaniem do niego puszek. Wtrysk gorącej wody ma dwa cele, jednym z powodów sterylizatora jest brak struktury kosza, puszki wpadają do wody ze sterylizatora nad ustami, zrzucanie buforu może chronić puszki. Innym powodem jest to, że temperatura sterylizacji nie zmniejsza się zbytnio przed sterylizacją. Gorący będzie odgrywał rolę bufora, gdy puszki wpadną do sterylizatora. Puszki karmione, gdy woda przelewa się.
2. Gdy sterylizator całkowicie załaduje określoną liczbę puszek, zamknij pokrywę zbiornika, napełnioną gorącą wodą. Napełniona gorąca woda może całkowicie wypuścić powietrze ze sterylizatora (jeśli nie zostanie napełniona wodą, będzie potrzebowała pary, aby wydmuchać powietrze z górnego sterylizatora ze zbiornika).
3. Gdy gorąca woda w sterylizatorze zostanie rozładowana do opróżnienia, kontynuować podgrzewanie do temperatury nastawienia sterylizatora.
4. Po zakończeniu sterylizacji powinno się utrzymywać ciśnienie i produkty chłodzić natychmiast. Następnie otwórz górną rurę przelewową, aż zakończy się chłodzenie. W końcu wyłącz wszystkie zawory.
5. Automatyczne otwieranie zbiornika, pozwól wodzie wstrzyknąć do zbiornika jako bufor, ponieważ drzwiczki zbiornika są zanurzone w wodzie, może to natychmiast spowodować, że zbiornik stanie się próżniowo. Może zagwarantować, że puszki będą powoli wrzucane do zbiornika.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Peiyu Packaging Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Flora

Tel: +8615955090915

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)